Korduma kippuvad küsimused


Kas tõesti midagi auto elektrisüsteemi ühendama ei pea?
Parkimiskella paigaldamiseks ei tule teil auto ilupaneele lahti võtta ega mingeid seadmeid oma auto elektrisüsteemi ühendada. Nii säilitate auto garantii ja teil on võimalus soovi korral parkimiskell ümber paigutada.

Kus ja kuidas seda parkimiskella kasutada saab?
Elektroonilist parkimiskella saab kasutada seal, kus te täna tavalist parkimiskella kasutate. Näiteks kaubanduskeskuste parklad ja parkimisalad, kus on ette nähtud mingi hulk tasuta parkimisaega tingimusega, et märgite parkimise algusaja. Nii on teil võimalus korraks poest läbi hüpata ja te ei pea autolt pärast parkimistrahvi leidma, sest olite unustanud parkimiskella välja panna. Digitaalne parkimiskell vabastab teid tüütust kohustusest ja laseb teil keskenduda oma olulistele asjatoimetustele.

Kas see kell on välja töötatud Eestis?
Jah, see parkimiskell on täielikult välja mõeldud Eestis. Toote disainimisel tegime koostööd ka Eesti Kunstiakadeemiaga.

Kui suur see seade on?
Parkimiskella suurus on umbes 14*6 cm- piisavalt suur, et parkimise kontrollija seda märkaks ja piisavalt väike, et see mahuks teie auto armatuurlauale ära ja ei segaks aknast väljavaatamist.

Kontakt

Smart Car Solutions OÜ
Paldiski mnt 25/2, Tallinn 10612
Tel: 5284939
info@parkimiskell.ee
Ostu- ja privaatsustingimused
Edasimüüjad