Sisukord

1. Ostuinfo

Kuidas osta? See on lihtne!

Valige sobivat värvi parkimiskell ja kogus.

Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis
(toote saab kätte SmartPosti või OMNIVA pakiautomaatidest)

Valige makseviis
Meie poes on võimalik maksta Swedbanki, SEB-i, Luminori, LHV, PocoPay või Coop panga pangalingi kaudu ning krediitkaardiga.
Parkimiskell.ee e-poes on võimalik arveldada ainult eurodes.

Paki paneme teele esimesel võimalusel, maksimaalne tarneaeg on 2 nädalat.

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi, võtke meiega ühendust telefoni teel või saatke küsimus info@parkimiskell.ee.

Meeldivat ostmist!
2. Tagastustingimused

Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle.
Parkimiskella tagastamiseks palume saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile info@parkimiskell.ee. Paki palume saata Smart Car Solutions OÜ nimele
(telefon +372 52 84939), Solarise SmartPosti pakiautomaati. Saatmise eest tasub klient.
Tasuta saab parkimiskella tagastada aadressile Veerenni 24C, 10135 Tallinn, leppides üleandmise varem kokku telefonil +372 52 84939.
Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Smart Car Solutions OÜ võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle toote tagastanud või esitanud tõendi, et ta on selle toote tagasi saatnud.

Tagastada ei saa kaupa, mis on peale kohaletoimetamist rikutud.
3. Privaatsustingimused

Smart Car Solutions OÜ kaitseb enda klientide privaatsust. Sellest tulenevalt oleme koostanud antud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad klientide andmete kogumist, avaldamist, kasutamist, talletamist ning edastamist. Meie tingimused on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Smart Car Solutions OÜ kogub kliendi tellimuse täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine toimub kontaktandmete (kliendi nimi, telefoninumber, e-posti aadress, postiaadress) esitamisel meie kodulehel.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente kauba kättesaamise kohta.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib Smart Car Solutions OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Smart Car Solutions OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks transporditeenuseid pakkuv SmartPost.

Teie õigused seoses isikuandmete töötlemisega

Teil on õigus saada teavet Teie isikuandmete töötlemise kohta isikuandmete kaitse seaduses ja teistes seadustes sätestatud määral. Teil on õigus nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist ning isikuandmete parandamist, sulgemist, kustutamist ja ülekandmist. Kui Te leiate, et isikuandmete töötlemisel rikutakse Teie õigusi, on Teil õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole, kui seaduses ei ole sätestatud teistsugust vaidlustamise korda. Samuti võib Teil olla õigus nõuda kahju hüvitamist võlaõigusseaduses sätestatud alustel ja korras.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Smart Car Solutions OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Lisaks hoitakse Smart Car Solutions OÜ klientide isikuandmeid SmartAccountsi majandustarkvara serverites. Juurdepääs isikuandmetele on töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et osutada kodulehel parkimiskella müügi teenust ning lahendada sellega seonduvaid tehnilisi küsimusi. Smart Car Solutions OÜ rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Isikuandmete edastamine volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub Smart Car Solutions OÜ ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda klienditoe (info@parkimiskell.ee) vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Kodulehelt sooritatud ostu ajalugu sh isikuandmeid säilitatakse kolm aastat. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Tellides parkimiskella Smart Car Solutions OÜ kodulehelt, oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki kliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@parkimiskell.ee

Kontakt

Smart Car Solutions OÜ
Paldiski mnt 25/2, Tallinn 10612
Tel: 5284939
info@parkimiskell.ee
Ostu- ja privaatsustingimused
Edasimüüjad